Sušenky Divella Biscotti Grottoli 400g

EAN: 8005121214413

Sušenky Divella Biscotti Grottoli 400 gr jsou ideální pro děti, ale chutné i pro dospělé! Jednoduché, ale chutné Grottoli jsou vynikající s mlékem nebo čajem. Jednoduchý lahodný recept jemně namíchaný do lahodné čokolády: skutečné pokušení!

61.00 Kč Cena včetně DPH

Skladem

Divella Biscotti Grottoli 400g (grottoli-1.jpeg)
  • Divella Biscotti Grottoli 400g (grottoli-2.jpeg)

Parametry produktu

  • OBECNÉ PARAMETRY
  • Typ Sušenky
  • Hmotnost balení 400 g

SLOŽENÍ:

Pšeničná mouka, cukr, slunečnicový olej, čerstvá vejce 6,8 %, čistá kakaová čokoláda 6,6 % (cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, emulgátor: sójový lecitin, aroma), mléčná bílkovina, pšeničný škrob, kypřící látky (hydrogenuhličitan amonný, hydrogenuhličitan sodný) , sůl, příchutě.

Alergeny:

Mandle: Může obsahovat, Vejce: Obsahuje, Lískové ořechy: Může obsahovat, Mléko: Obsahuje, Sezam: Může obsahovat, Sója: Obsahuje, Pšenice/Pšenice: Obsahuje

SKLADOVÁNÍ:

Skladujte mimo zdroje tepla a slunečního záření a vyhněte se vlhkému prostředí.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Energetická hodnota na 100 g 1965 kj/ 468 kcal

Tuky (g): 19  z toho Nasycené mastné kyseliny (g): 2,7 /  Sacharidy (g): 66, z toho Cukry (g): 22,5 /  Polyalkoholy (g): 0 / Škroby (g): 0 / Vláknina (g): 2,7  /  Bílkoviny (g): 7 / Vitamíny (g): 0 / Minerální látky (g): 0 / Sůl (g): 0,34Logo Divella

DLOUHÁ RODINNÁ TRADICE

První mlýn se datuje do roku 1890 v Rutiglianu v provincii Bari, kde se dodnes nachází hlavní výrobní závody a mlýn Noicattaro.

Výroba byla poprvé zahájena v řemeslné továrně na těstoviny v letech 1910 až 1920, protože těstoviny a další základní potravinářské výrobky byly domácí výroby. Proto ve dvacátých letech minulého století Francesco Divella a jeho děti, které zdědily vedení společnosti, postavili nedaleko v Noicattaru mlýn na tvrdou pšenici . Během temných let druhé světové války přidělování mouky a těstovin způsobilo národu neuvěřitelné potíže. Přesto začala továrna na těstoviny Rutigliano registrovat první nárůsty výroby.


Oblast:

Puglia


„Puglia"


×
Porovnání produktů

Porovnat produkty